תקנון האתר DogsAndPets

תשלום ואספקה

 1. אמצעי תשלום: 
  ניתן לשלם בכרטיסי אשראי דרך האתר, או בתשלום דרך חשבון PayPal של הלקוח, ניתן לשלם במזומן לשליח או נציגי האתר לאחר תיאום טלפוני מראש.
 2. החיוב יתבצע בסמיכות למועד שלימת המוצרים אל הלקוח.
 3. זמן האספקה היינו עד 3 ימי עסקיפ מיום ההזמנה(להלן:”מועד האספקה”), במידה ולא ניתן לספק את המוצר בזמן תאריכים זה יווצר קשר בין נציג מפעילי האתר ללקוח לתיאום מועד אספקה אחר(ללא מתן פיצוי).
 4. האספקה תהיה בתאום טלפוני או פקח או דואר אלקטרוני עם הלקוח.
 5. לציין כי חנות דוגס אנד פטס מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לגבות תשלום עבור דמי המשלוח וההובלה שיותאמו ויסוכמו עם הלקוח.

משלוח

 1. יש לציין כי משלוח יעשה רק באזורים המצויינים ב”אזורי המשלוח” באתר בהתאם למפורט בתקנון זה ובהתאם לתקון המפוררסם בחנות בית העסק/ פרטים בטלפון בית העסק.

המוצרים השונים יסופקו באחד המאמצעים הבאים:

 1. איסוף עצמאי ע”י הלקוח בחנות ללא תוספת תשלום.
 2. ע”י שליח של “בית העסק” יתכן ויותנה בסכום קניה מינימאלי ועפ”י תקנון המשלוחים של בית העסק.
 3. חברת משלוחים\דואר ישראל\שליח בית עסק צד ג’ המצבעים את המשלוח עד הבית בהתאם  למיקום וזמן האספקה המבוקש תיתכן תוספת תשלום.
 4. זמני האספקה של מוצרים המסופקים ע”י שליחים חיצונים ל”בית עסק” אינם ניתנים לבקרה ע”י מפעיל ה”אתר” ונציגיהם ואינם בשליטתם והנך מצהיר כי לא תהיה לך טענה\תביעה נגד “חנות” ו\או “מפעיל האתר” ו\או “בתי העסק” המספקים את הסחורה עקב שיבושים באספקה בעקבות שימוש בשירותי שליחים(ללא יוצא מן הכלל)
 5. המוצרים יסופקו בהתאם לתנאי האספקה של “החנות” ובכפוף לרשימת הישובים שבהם מתבצע משלוח עד הבית. המוצרים יסופקו עד הבית\חצר הלקוח, במידה ואין ביכולת “חנות” לספק את המוצר עד לבית הלקוח בגין מצב ביטחוני, כוח עליון(לרבות מזג אוויר) או כל סיבה שהיא, יוצר קשר עם הלקוח וימצא פתרון סביר והגיוני, בכל מקרה של ביטול המשלוח\העסקה  תהיה “החנות” ה”פוסקת” הבלעדית.